Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/platne/serwer86072/public_html/superwitryna/plugins/content/tmaddthis/tmaddthis.php on line 14
Jak pracujemy

Zaczynamy oczywiście od zbierania informacji od osoby zlecającej stworzenie witryny. Musimy wiedzieć przede wszystkim, jaki jest temat strony internetowej oraz cel jej powstania, a także to, jak wyobraża sobie ją jej właściciel. Najlepiej prosimy Klienta o przesłanie nam kilku linków do stron, które są dla niego ciekawe i tym samym odbiera pozytywnie. Pytamy o to, jakie chce, aby ludzie mieli możliwości na witrynie i tłumaczmy, co jest możliwe do stworzenia i co, opierając się o doświadczenie w tworzeniu stron, proponujemy ze swojej strony. Dopiero po akceptacji wyceny strony przez zlecającego zacznie się projektowanie strony.

Do pracy przystępują graficy, którzy wstępne wizje na stronę, koncepcję, przenoszą do programu graficznego, w którym zaczyna się manewrowanie elementami, jakie mają znaleźć się na stronie oraz funkcjonalnościami serwisu. Musimy pamiętać o tym, że większość materiałów dostarcza nam zlecający. Prosimy go wcześniej o wysłanie loga firmowego oraz innych „stałych” elementów witryny, np. grafiki, czyli zdjęć, które mają znaleźć się w serwisie. Zdarzy się prawdopodobnie i tak, że od zlecającego praktycznie nic nie dostaniemy (z wyjątkiem nazwy firmy), jako że to właśnie od Internetu zacznie rozkręcać działalność, więc to my będziemy projektować dla niego logo, itp. (tak dość często jest w przypadku sklepów internetowych). Jednak projektowanie stron www to nie tylko grafika, czyli zdjęcia, obrazy, kolory tła i rozkład modułów na stronie. To również sposób rozmieszczenia tekstu stron (zgodne z zasadami typografii, których stosowanie pozwala na budowanie serwisów łatwych w odbiorze, pod względem czytania tekstów) oraz tworzenia nawigacji po witrynie. Nawigacja strony to jeden z najważniejszych jej elementów.

Ludzie tak chętnie zaglądają do Internetu, ponieważ mogą w nim znaleźć wszystko szybciej, niż offline.

Internet jest wygodny, a my, jako właściciele stron musimy dawać naszej „widowni” coraz większą wygodę. Serwis musi być intuicyjny i prosty w odbiorze, a to właśnie zapewni wykonanie strony internetowej w naszej firmie.

Etapy tworzenia strony
szablonPierwszym etapem prac jest opracowanie szablonu.
Wsłuchując się w oczekiwania Klienta opracowujemy szablon zgodnie z najnowszymi trendami i instalujemy go wraz z CMS.
wprowadzanie tresciNastępnie wprowadzamy treść.
Dostarczasz nam tekst a my zajmujemy się resztą wprowadzamy go na stronę i dobieramy zdjęcia.
uruchomienie stronyNa koniec uruchamiamy stronę.
Instalujemy niezbędne dodatki, testujemy i sprawdzamy wszystko by oddać gotową stronę w Twoje ręce.